Hip Hop tepláky - Hip Hop ksiltovky - Hip Hop boty - Spreje na grafity - Hip Hop bundy - Hip Hop oblečení
Podle slovníku graffiti pojmů je graffiti CAN - sprej, barva, plechovka s barvou, dóza.


Centrem a ústředím českého graffiti je jak jinak hlavní město Praha. Postupně se jednotliví graffiti writeři spojovali do skupin takzvaných "crew", Graffiti sprejeři kteří tvoří nelegální graffiti to nemají nijak jednoduché. Dopadený sprejer může být odsouzen až na osm let vězení, když svým dílem způsobí značnou škodu opakovaně nebo ve větším rozsahu.

Jak tvorba graffiti tak i odstranění grafiiti ze zdi nebo vozu metra, vlakové soupravy není nic levného. ČD a Pražské metro mají každoročně v rozpočtech několika milionové částky za nátěry, ostrahu a čištění vozů.
HISTORIE GRAFITI
GRAFFITY SREJEŘI
GRAFITI bachař
Grafity vzniklo v 60. letech v americe ve Filadelfii, rozmachu se však dočkalo začátkem 70. let v New Yorku, kde jeden z writerů začal při své práci doručovatele pošty psát na zdi.
Pro většinu grafity sprejerů není hlavním cílem ničit, ale naopak vytvářet. Samozřejmě i mezi sprejery grafity se najdou výjimky jako všude. Bohužel pro sprejery jsou právě tyto výjimky v graffiti velmi viditelné.
"Bachař" grafity je člověk který nesprejuje, ale hlídá ostatní sprejery před případným nebezpečím - policie, větší počet procházejících lidí a podobně.

Graffiti Cans

Hardcore 400ml černá lesklá.
GRAFFITI CAN LESK
GRAFFITI CAN MAT
GRAFFITI CANS 2
MTN - Hardcore 400ml černá matná.
Nitro 2G Colors. Jedná se o plechovky o objemu 500ml s novou SilverKiller formulí.
Zajímavé Hip Hop weby
Copyright 2009 www.sprejenagrafiti.cz. Všechna práva vyhrazena.
Spreje na grafiti          Graffiti shop            Graffiti Cans            Abeceda grafity             Grafity obrázky
INFORMACE
INFORMACE
INFORMACE
Copyright 2009 www.sprejenagrafity.cz. Všechna práva vyhrazena.
Spoustu lidí u tvorby grafity drží hlavně dobrá parta. Writeři grafity se mezi sebou baví o tom, co si myslí a proč dělají právě tohle a jak to dělají.
GRAFITY CANS, SPREJE - SHOP