Hip Hop tepláky - Hip Hop ksiltovky - Hip Hop boty - Spreje na grafity - Hip Hop bundy - Hip Hop oblečení
Pomalu se rozvíjí i pozitivní forma spolupráce různých úřadů a sprejerů. V rámci prevence proti grafiiti jsou pro graffiti vyhrazovány zvláštní zdi, plochy, resp. jsou organizovány přehlídky a třeba i soutěže. I v České republice vznikly některé organizace, které poskytují sprejerům plochy pro jejich tvorbu.

Vznikají také internetové obchody - shopy s nabídkou produktů pro graffiti writery. Jedním z nich je graffiti shop Queens.cz z jehož široké nabídky si určitě si vybere i náročný graffiti writer - najdete zde cans, spreje, fixy, trysky zanček BBarák, CAP, GROG, CLASH, D´INFERNO, Joystick, SPARVAR, MOLOTOW, MTN, Postermann
Touch a dalších. V gaffiti shopech nejdete vše potřebné pro tvorbu graffiti.
HISTORIE SHOP
GRAFFITI SREJEŘI
GRAFFITI writer
V e-shopu Queens.cz nejdete nepřeberné množství potřeb pro graffiti - spreje, cans, fixy, squeezry, trysky, knížky a časopisy.
Pro většinu grafity sprejerů není hlavním cílem ničit, ale naopak vytvářet. Samozřejmě i mezi sprejery grafity se najdou výjimky jako všude. Bohužel pro sprejery jsou právě tyto výjimky v graffiti velmi viditelné.
Writer – graffiti sprejer, který vytváří graffiti.

Graffiti shop

Legendární černá z Itálie. První černý inkoust na nitrobázi. 250ml.
MR. BLACK
BLUE INK
DARK BLUE
Náplň Grog s vynikající odolností proti smazání. Extra permanentní inkoust.
D´INFERNO inkoust se svými vlastnostmi velmi vhodný pro writing.
Zajímavé Hip Hop weby
Copyright 2009 www.sprejenagrafiti.cz. Všechna práva vyhrazena.
Spreje na grafiti          Graffiti shop            Graffiti Cans            Abeceda grafity             Grafity obrázky
INFORMACE
INFORMACE
INFORMACE
Copyright 2009 www.sprejenagrafity.cz. Všechna práva vyhrazena.
Spoustu lidí u tvorby grafity drží hlavně dobrá parta. Writeři grafity se mezi sebou baví o tom, co si myslí a proč dělají právě tohle a jak to dělají.
GRAFFITI SHOP SPREJE, CANS, FIXY